Tartalomjegyzék

 

 

A KÁLTI MÁRK "TITOK" TÖRTÉNELEM VERSENY ISKOLAI FORDULÓJÁNAK AZ EREDMÉNYEI

5. évfolyam

I. Zárdai Csillag 5.i.

II. Zentai Gábor 5.i.

III. Domoki Lázár 5.i.

 

6. évfolyam

I. Oláh Gábor 6.i.

II. Pintér Emma 6.z.

Horváth-Nagy János 6.i.

Rozmann Alexandra 6.z.

Matkó Regina 6.z.

III. Cseh Jázmin 6.z

 

7. évfolyam

I. Baracskai Angyalka 7.a.

Romhányi Bence 7.a.

Zsemle Zsófia 7.i.

II. Farkas Flóra 7.z.

III. Galbács Dániel 7.a

Móricz Virág 7.i.

Gratulálunk az eredményekhez!


SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

 

Iskolánkban 2019. február 6-án rendeztük meg a több éves múltra visszatekintő szépkiejtési versenyt. A 2. 3. és a 4. évfolyamos tanulók pontos olvasását, értő olvasását, valamint a hangulat érzékeltetését figyelte meg a zsűri. A megmérettetésen a következő eredményeket érték el diákjaink:

2. évfolyam

I. Nagygyőr Bence 2. z

Macsári Hajnal 2. z

II. Hörömpő Liza 2. i

III. Hárs László 2. i

 

3. évfolyam

I. Farkas Boglárka 3. i

II. Horváth-Nagy Réka 3. i

Pintér Léna 3. z

III. Jurászik Lilla 3. a

Muir Hanna 3. z

Nyíri Boglárka 3. i

Csizmadi András 3. i

 

 

4. évfolyam

I. Nyika Zsófia 4. i

Sági Mátyás 4. i

II. Sasvári András 4. z

Farkas Bálint 4. a

III. Sasvári Bálint 4. z

Jenei Máté Levente 4. i

 

Gratulálunk nekik! 


BENEDEK ELEK KISTÉRSÉGI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY HELYEZETTJEI 

 

3. osztályosok:

VI. Csizmadi András

VI. Horváth-Nagy Réka

 

4. osztályosok:

II. Farkas Csaba István

IV. Nyika Zsófia Stefánia

V. Sasvári Bálint

 

A további indulók eredményei megtekinthetők: ITT

 

Gratulálunk nekik!


 

II. VÁROSI ÍJÁSZVERSENY

 

5-6-os korosztály:

I. Kovács Tamás (6.i)

II. Huszár Levente (5.i)

 

7-8-os korosztály:

I. Karsai Roland (8.i)

III. Sebők-Dömös Borbála (8.z)

 

Gratulálunk nekik!


 

 TONGUE TWISTERS’ DAY  2018. NOVEMBER

ANGOL NYELVTÖRŐ VERSENY EREDMÉNYEK OSZTÁLYONKÉNT

 

3.a osztály:

I. Kerekes Zoltán

II. Gyura Cillian

III. Jurászik Lilla

 

3.i osztály:

I. Horváth-Nagy Réka, Palugyai Márk

II. Antla Ákos, Csizmadia András, Mátó Dalma

III. Bicskei Balázs, Meskó Nimród

 

4.a osztály:

I. Farkas Bálint

II. Bencsik Imre

 

4.i oszály:

I. Nyika Zsófia, Sági Mátyás

II. Jenei Máté

III. Tugyi Katinka

 

4.z osztály:

I. Fabók Enikő

II. Juhos Jázmin

III. Pál Hanna

 

5.a osztály:

I. Balog Alexa

II. Boros Viktória

III. Szijj Dominik

 

5.i osztály:

I. Ipolyi Gréta

II. Bicskei Petra

 

5.z osztály:

I. Verheugen Elowyn

II. Szabó Eszter

III. Yllka Morina

 

6.a osztály:

I. Rácz Virág Dóra

II. Ecsegi Gréta

III. Fehér Ferenc

 

6.i osztály:

I. Fehér Krisztina

II. Hluskó Lívia

III. Lucza Virág

 

6.z osztály:

I. Mátó Regina 

 

8.i osztály:

I. Pásztor Csaba

II. Fenyődi Máté

III. Fenyvesi Attila

 

Gratulálunk nekik!